Оцінка впливу на довкілля (ОВД)

Матеріали ОВД виконуються згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», який набрав чинності з 18 грудня 2017р., та передбачає розробку заходів по запобіганню можливих негативних екологічних наслідків господарської діяльності, що проектується, зниження техногенного навантаження і нормалізації стану навколишнього природного середовища.

Інститутом виконані наступні роботи:

Розробка розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище» робочого проекту будівництва автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський (на Ростов-на-Дону) в обхід м.Валки. Харківська філія Державного підприємства Українського державного інституту з проектування об'єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» -«Харківдіпрошлях».

Розробка розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище» робочого проекту будівництва шляхопроводу з підходами на автодорозі Харків-Золочів-КПП «Олександрівка» км 12+700 – км 14+300 (по УЗ Дергачі-Харків пас.768+017). Харківська філія Державного підприємства Українського державного інституту з проектування об'єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» -«Харківдіпрошлях».

Розробка розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище» робочого проекту капітального ремонту а/д Харків-Охтирка на ділянці км 8+623 – км 17+800 у Харківській області. Харківська філія Державного підприємства Українського державного інституту з проектування об'єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» -«Харківдіпрошлях».

Розробка ОВНС проекту реконструкції цеху ковально-пресувального виробництва пр.Фрунзе, 3 в м.Харкові
ВАТ "ХАРКІВСЬКИЙ ПІДШИПНИКОВИЙ ЗАВОД"

Розробка розділу ОВНС робочого проекту реконструкції будівлі міської молочної кухні дитячого харчування для розміщення котельні та робочого проекту водозабору із скважини для технічного водопостачання для КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»

Розробка розділу ОВНС робочого проекту реконструкції системи газопостачання хлібного та кондитерського цехів ЗАТ «Хлібзавод «Салтівський»
 
 
© 2023 УкрНДІкомунпроект.
м. Харків, Україна, +38 057 764 19 21, kharkov.si@gmail.com Все права защищены